Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
Electrostaff - интернет-магазин электро-инструментов и оборудования
+380 (96) 799-08-02
+380 (66) 556-02-78
+380 (50) 324-45-03
Отзывы о компании Electrostaff
Сергій Г.
Отлично
Руслан Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ігорь О.
Отлично
Михайло Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир М.
Отлично
Константин Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Михайло П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Стосовно продавця питань нема, все добре, швидко спрацьовано, гарантія на апарат заповнена, що дуже обрадувало. Але сам стабілізатор фігня, майже не регулює напругу, при напрузі на вході 230 на виході теж 230. Лише коли на вході 240 тоді стабілізує до +/- 215-220 в. Стабілізатор марки LUXEON набагато кращій не залежно від напруги на вході, на виході завжди 220в ! Правда LUXEON в двічі дорожче.
Комментарий продавца
Доброго дня, прочитавши характеристики стабілізатора ви побачите що він вирівнює напругу до 220в +-8%.Це стабілізатор релейного типу вони приблизно всі так працюють.Можливо попередній що дорожчий в Вас був сервопривод(інший тип стабілізатора)ті можуть вирівнювати до 220,але мають свої недоліки.Гарного дня.
Стосовно продавця питань нема, все добре, швидко спрацьовано, гарантія на апарат заповнена, що дуже обрадувало.
Але сам стабілізатор фігня, майже не регулює напругу, при напрузі на вході 230 на виході теж 230. Лише коли на вході 240 тоді стабілізує до +/- 215-220 в. Стабілізатор марки LUXEON набагато кращій не залежно від напруги на вході, на виході завжди 220в ! Правда LUXEON в двічі дорожче.
Доброго дня, прочитавши характеристики стабілізатора ви побачите що він вирівнює напругу до 220в +-8%.Це стабілізатор релейного типу вони приблизно всі так працюють.Можливо попередній що дорожчий в Вас був сервопривод(інший тип стабілізатора)ті можуть вирівнювати до 220,але мають свої недоліки.Гарного дня.
я довольний товар якісний