Газонокосилка на 4-х колесах акумул. YATO: 2х Li-Ion 18В 4 Ач, обрезной диап.Ø=43см h=25-75, емкость 50л
- Готово к отправке
- Код: YT-85224








+380 (96) 799-08-02
- +380 (66) 556-02-78
- +380 (50) 324-45-03
-
День Время работы Перерыв Понедельник Выходной Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 17:00 Воскресенье 09:00 - 17:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (96) 799-08-02+380 (66) 556-02-78+380 (50) 324-45-03НиколайElectrostaff – Магазин-шоурум электро, бензо и аккумуляторного инструмента. Со стороны моста, улица Братиславская, улица Миропольская, 2, Киев, Украина, 02000, Киев, Украина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка YATO YT-85224 з подвоєною потужністю акумуляторів системи YATO (36 В) забезпечує тихий та комфортний догляд за газоном. Користувач може вибрати один із трьох рівнів регулювання висоти ручки. М'яка губка забезпечує зручне захоплення. Швидкознімні кріплення дозволяють легко складати газонокосарку для транспортування та зберігання. Косарку можна зберігати вертикально, що також заощаджує місце. Перемикач на ручці оснащений замком, що запобігає випадковому включенню. Пристрій працює в режимі ECO (максимально економить заряд батареї) або AUTO (підстроює обороти двигуна під навантаження).

- Безщітковий двигун.
- Ширина різання: 430 мм.
- Центральне регулювання висоти стрижки на 6 рівнях від 25 до 75 мм.
- Швидкість обертання: 2900 об/хв.
- Травозбірник з індикатором заповнення: 50 л.
- Великі колеса діаметром 175 мм (спереду) і 250 мм (ззаду).
- 4-ступінчастий індикатор заряду акумулятора з перемикачем режимів ECO/AUTO.
- ЕКО-режим продовжує термін служби батареї.
- Режим АВТО регулює частоту обертання двигуна залежно від навантаження.
- Захист від перегріву осередків акумулятора.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Комплектація:
- Газонокосарка.
- 2 аккумуляториLi-Ion 18 V 4 Ah.
- Швидкий подвійний зарядний пристрій (2 години для акумуляторів ємністю 4 Ач).

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Максимальная ширина скашивания | 430 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Объем травосборника | 50 л |
| Мульчирование | Да |
| Скорость вращения ножей | 2900 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Максимальное количество оборотов | 2900 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
