Акумуляторна безщіткова шліфмашина кутова WORCRAFT CAG‑S20LiBS‑125
- Готово к отправке
- Код: 13222










+380 (96) 799-08-02
- +380 (66) 556-02-78
- +380 (50) 324-45-03
-
День Время работы Перерыв Понедельник Выходной Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 17:00 Воскресенье 09:00 - 17:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (96) 799-08-02+380 (66) 556-02-78+380 (50) 324-45-03НиколайElectrostaff – Магазин-шоурум электро, бензо и аккумуляторного инструмента. Со стороны моста, улица Братиславская, улица Миропольская, 2, Киев, Украина, 02000, Киев, Украина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактні розміри і висока потужність. Акумуляторна болгарка WORCRAFT CAG‑S20LiBS‑125 відрізняється від аналогів меншими габаритами і при цьому не втрачає свою потужність. Це дозволяє виконувати важкі задачі у труднодоступних місцях.
6 ступенів регулювання швидкості розширюють функціональність інструмента дозволяючи вибрати необхідний режим для різних видів робіт
Основні параметри
- Акумуляторна лінійка ONE FOR ALL
- Безщітковий двигун
- Діаметр диску 125 мм
- Посадковий діаметр диску 22.2 мм
- 6 швидкостей обертання (3000-8500 об/хв)
- Електронна стабілізація обертів
- Система «Плавний пуск»
Безщітковий двигун застосовується в моделях, з підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дозволяє знизити витрату батареї до 50%, порівняно з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий двигун відрізняється зниженим нагріванням і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень.
Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби. При правильній експлуатації він здатний пропрацювати в 2-3 рази довше за колекторні аналоги.
Різання плитки кутовою шліфмашиною
Зручність та комфорт роботи
Система «Плавний пуск» дозволяє двигуну плавно набирати оберти, виключаючи ривок при включенні та ударні навантаження на внутрішні деталі.
Двопозиційна, прогумована рукоятка виконує важливу роль при тривалій роботі та має ергономічний відсік для зберігання фланцевого ключа.
6 швидкостей обертання максимально розширюють функціонал інструменту.
Функція захисту від повторного включення підвищує безпеку користувача.
Вид зверху кутової шліфмашини WORCRAFT з ключем
Максимальна ергономічність
Незалежність від розетки та максимально компактні розміри дають можливість використання при виїзних або висотних роботах різної складності, навіть у важкодоступних місцях.
Корпус звужений, вкорочений та прогумований, зручно і впевнено лежить у руці.
Функція швидкого регулювання захисного кожуха дозволяє легко адаптувати інструмент під різні види робіт.
Кнопка ввімкнення шліфмашини WORCRAFT
Надійні, довговічні вузли та механізми
Міцний корпус із якісного ABS пластику та посилений редуктор із високоміцного сплаву – забезпечують стійкість проти фізичних пошкоджень.
Ефективна система охолодження відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву та продовжуючи термін роботи.
Шестерні редуктора виготовлені із сталі з високою межею міцності.
Покращена термостійка змазка значно знижує силу тертя та температуру нагріву.
Надійний захист внутрішніх елементів від абразивних частинок, завдяки знімним фільтрам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
