Пила цепная электрическая 2800 Вт, шина 405 мм, с электродвигателем Sturmax CCM9928
- Готово к отправке
- Код: CCM9928


- +380 (66) 556-02-78
- +380 (50) 324-45-03
-
День Время работы Перерыв Понедельник Выходной Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 17:00 Воскресенье 09:00 - 17:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (96) 799-08-02+380 (66) 556-02-78+380 (50) 324-45-03НиколайElectrostaff – Магазин-шоурум электро, бензо и аккумуляторного инструмента. Со стороны моста, улица Братиславская, улица Миропольская, 2, Киев, Украина, 02000, Киев, Украина
Sturmax CCM9928 – сучасна універсальна ланцюгова електропила. Модель виконана за схемою з поздовжнім розташуванням двигуна. Порівняно з поперечномоторним компонуванням, де двигун встановлений збоку, це сприяє меншим габаритним розмірам інструменту, внаслідок чого досягається максимальна зручність під час робіт в умовах обмеженого простору, а також оптимальне центрування, яке гарантує кращий контроль пили користувачем. Надійність хвата забезпечують задня прогумована рукоять та передня D-подібна рукоять із міцною алюмінієвою вставкою. Корпус, виконаний з високоякісного ударостійкого пластику, надійно захищає інструмент від механічних пошкоджень під час експлуатації. Завдяки продуктивному (2800 Вт) електродвигуну та потужному редуктору, пила розвиває високу швидкість обертання ланцюга в 1080 м/хв, що сприятливо впливає як на швидкість одиничного пропилу, так і на продуктивність загалом. Наявність системи плавного пуску Soft Start дає змогу виключити стартовий ривок під час запуску інструмента. Для швидкого та легкого налаштування оптимального натягу ланцюга передбачена безключова SDS-система натягу. Важливою особливістю моделі є система активного гальма ланцюга Smart Brake – вона гарантує безпеку використання інструменту, забезпечуючи миттєву зупинку ланцюга (час спрацьовування до 0.12 с) під час натискання на гальмівний щиток, або під час відпускання кнопки ввімкнення. Також для безпеки користувача передбачено захист від ненавмисного пуску та можливість фіксації мережевого подовжувача до пилки за допомогою спеціального зачіпного гака. Безвідмовність та довгий термін служби пили забезпечують застосування в конструкції якісних комплектуючих, а також ряд технічних рішень: посилений двигун із мідною обмоткою та додатковим захисним лакуванням, металеві шестерні редуктора зі сталі підвищеної міцності (40-50 HRC), пилозахищені підшипники, приводна зірочка закритого типу. Зручності обслуговування сприяє функція швидкого доступу до щіток, що дає змогу проводити їхню заміну без демонтажу елементів корпусу. У комплектацію моделі Sturmax CCM9928 включено два високоякісні чизельні пильні ланцюги з квадратним профілем зуба.
Призначення:
- для розпилювання стовбурів дерев та колод середнього діаметру, робіт з брусом, та дошками, обрізання гілок, та інших садових і будівельних завдань.
Особливості:
- Можливість використання в закритих приміщеннях – на відміну від бензинових пил, електропилу можна використовувати під час роботи в закритих приміщеннях, без побоювання отримати отруєння вихлопними газами.
- Посилений електродвигун – мідна обмотка та тришарове покриття термостійким лаком забезпечують підвищену стійкість до перевантажень.
- Металеві шестерні редуктора – всі шестерні редукторного механізму виготовлено з високолегованої загартованої сталі підвищеної міцності, вони гарантують надійність та довговічність використання.
- Система плавного пуска Soft Start – позволяет исключить стартовый рывок при запуске инструмента.
- Безключовая SDS-система натяжения – обеспечивает быструю и легкую настройку оптимального натяжения цепи.
- Система активного тормоза цепи Smart Brake – гарантирует безопасность использования инструмента, обеспечивая мгновенную остановку цепи при нажатии на тормозной щиток или при отпускании кнопки включения. Кроме того, Smart Brake положительно влияет на ресурс электромотора – благодаря применению в конструкции специальной торсионной пружины, мотор в случае экстренной (мгновенной) остановки цепи останавливается постепенно, благодаря чему предотвращает повышенный износ коллекторно-щеточного узла.
- Приводная звездочка закрытого типа – препятствует соскальзыванию цепи.
- Функция быстрого доступа к щеткам – производит замену щеток без демонтажа элементов корпуса.
- Две цепи в комплекте – позволяют предотвратить вынужденный простой в работе в случае износа или повреждения одной из цепей.
Гарантийные обязательства : на электроинструмент Sturmax действует гарантия 24 месяца.

| Серия инструмента |
Стурмакс |
|---|---|
| Вид инструмента |
электрическая пила |
| Расположение двигателя |
продольное |
| Напряжение, В |
220 |
| Мощность, Вт |
2800 |
| Максимальное количество оборотов, об/мин |
8800 |
| Регулировка количества оборотов |
нет |
| Скорость вращения цепи, м/с |
18 |
| Длина шины, "/мм |
16 / 405 |
| Ширина паза, "/мм |
0,050 / 1,3 |
| Количество звеньев, шт |
56 |
| Шаг цепи, "/мм |
3/8 / 9,52 |
| Безключовая регулировка натяжения цепи |
так |
| Плавный пуск |
так |
| Объем масляного бака, л |
0,14 |
| Автоматическая подача масла цепи |
так |
| Защита от перегрева |
нет |
| Прогумована рукоятка |
так |
| Защита от случайного запуска |
так |
| Уровень шума, дБ |
106 |
| Тип питания |
сетевой |
| Вес, кг |
4,2 |
| Тип упаковки |
картонная коробка |
| Габариты в упаковке, мм |
500x220x230 |
| Гарантийный срок, мисс |
24 |
| Страна производитель |
Китай |
| Страна регистрации бренда |
Украина |
Документация:
Схема:
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 405 мм |
| Уровень шума | 107 дБ |
| Вес | 4.9 кг |
| Производитель | Sturmax |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество звеньев цепи | 56 (квадратный зуб) |
| Мощность | 2800 Вт |
| Вес нетто, кг | 4,25 |
| Комплектация | Пила, шина, цепь, чехол шины, инструкция по эксплуатации |
| Напряжение, В | 220В~50Гц |
| Вес брутто, кг | 5,75 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Преимущества товара | Ударопрочный корпус, высокая скорость вращения цепи, система регулирования натяжения цепи, надежный двигатель, быстрая остановка цепи; |
| Габариты в упаковке | 580x193x235 мм |
| Длина сетевого кабеля, м | 0,25 м |
| Тип двигателя | прямой |
| Гарантия, мес | 24 |
| Объем масляного бака | 0,2 л |
| Скорость вращения цепи | 750 м/мин |
| Автоматическая подача масла цепи | Да |


